APIE MUS

APIE MUS 2019-04-14T13:01:23+00:00

UAB „Nordfenster“ subūrė aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, kad įgyvendintų įnoringiausius jūsų sumanymus. Projektuojame ir gaminame išskirtinio dizaino medinius langus, lauko duris, žiemos sodus, fasadines sistemas pagal individualius užsakymus. Mūsų patyrusių darbuotojų rankose gimsta aukščiausia kokybė. Stengiamės nuolat tobulinti gamybos technologijas, kad galėtume pasiūlyti inovatyvius sprendimus.

Dizainas, Gamyba ir Montavimas

UAB „Nordfenster“ siūlo kompleksines paslaugas nuo dizaino iki gamybos ir montavimo. Jūsų langai ir durys yra vienose rankose, todėl galime užtikrinti sklandų procesų valdymą. Mes didžiuojamės teikdami aukščiausio lygio aptarnavimą taip sukurdami didžiausią vertę savo klientams. UAB „Nordfenster“ – tai novatoriškas dizainas ir naujausios konstrukcinės bei gamybinės technologijos.

UAB „Nordfenster“ | Išskirtiniai Langai + Durys

UAB „Nordfenster“ buvo įkurta 2008. Tai  verslas, atspindintis pagrindines mūsų vertybes: paprastumą, nuoširdumą, atsakingumą. Dirbame tikėdami, kad pasaulį įmonė turi padaryti geresne ir gražesne vieta gyventi. UAB „Nordfenster“ – tai meistriška kokybė, jaukumas, harmonija ir, svarbiausia, modernumas, persipynęs su tradicijomis.

UAB „Nordfenster“ parduoda savo produkciją Lietuvoje ir eksportuoja į Europos sąjungos šalis, Skandinaviją, JAV, NVS valstybes.

Nuo įmonės veiklos pradžios įgyvendinome virš 300 sudėtingiausių tiek privataus, tiek valstybinio sektoriaus užsakymų, įskaitant ir langų bei durų gamybą paveldo saugomiems objektams.

Didžiuojamės pagaminę ir sumontavę virš 150 000 rankų gamybos langų ir durų, kuriais džiaugiasi daugiau nei 1000 laimingų klientų.

Susisiekite su mumis